škola kundalini jógy

2. Stupeň

Učitel věku Vodnáře – Transformace – je druhým stadiem výcviku a osobního rozvoje, které je zásadně odlišné od prvního stádia, v němž pokládáte základy pro to, stát se učitelem a pro celoživotní osobní praktikování Kundalini jógy.

Druhé stádium je o transformaci a prohloubení vašich vlastních schopností, charakteru a vědomí. Podělíme se v něm o mnoho nových informací, technik a témat a jeho esencí je vybudovat si schopnost používat svou aplikovanou mysl, aplikovanou inteligenci a aplikované uvědomění.

Všech 5 modulů, které je požadováno studovat minimálně 2 roky, vám poskytne příležitost, abyste ve svém vlastním životě vyzkoušeli nové myšlenky, návyky a techniky, a to jak sami na sobě, tak i na různých lekcích a studentech. Každý z modulů „Transformace“ se zaměřuje na rozhodující aspekt mysli a Vědomí. Vnímejte každý z modulů jako součást jediného procesu. Stádium Transformace vytříbí vše. Vyčistí vnitřní konflikty, mentální a emocionální bloky a propojí vás s vaší září a zodpovědností, která přichází s rolí učitele.

Moduly druhého stupně

Stres a vitalita

Vědomá komunikace

Autentické vztahy

Mysl a meditace

Životní styly a životní cykly